poniedziałek, 27 maja 2013

Spotkanie z okazji Dnia Matki w Wesołej

 „Jest Mamo taki dzień niosący Tobie kwiaty...” - Spotkanie z okazji Dnia Matki

Tylko jeden jest dzień taki,tej wiosny...
 Dzień ciepły, słoneczny,czuły i radosny...
 Bo przecież tylko jedną Mamę-mamy...
I właśnie Ją najbardziej kochamy...”

            26 maja – tego dnia wszystkie dzieci – zarówno malutkie, jak i całkiem dorosłe składają swoim Mamom życzenia,dają im kwiaty i prezenty. Wyrażają w ten sposób szacunek, miłość oraz podziękowanie, za trud, jaki wkładają w ich wychowanie.
           Z tej okazji  dnia 23 maja w Bibliotece Publicznej w Wesołej zostało zorganizowane spotkanie dla dzieci, aby mogły wykazać się swoją pomysłowością i przygotować dla swoich Mam niespodzianki. W spotkaniu tym uczestniczyli uczniowie klas I, II i III wraz ze swoimi wychowawczyniami. Dzieci przyjechały wesołe,uśmiechnięte,pełne energii i zapału. Z wielką ochotą zabrały się do pracy, a efekty były zadziwiające. Prace okazały się piękne i kolorowe, a dzieci bardzo szczęśliwe. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Gdy wszystkie prace były już gotowe,dzieci stanęły do pamiątkowego zdjęcia. Z uśmiechniętymi buziami wyruszyły w drogę powrotną do swoich domów.

„Dziękuje za to wszystko,czym dobroć jest na ziemi.
  Że jesteś najważniejsza, że tego nikt nie zmieni.
  Że jeden dzień najpiękniej w mym sercu jaśnieć musi.
  Dla jednych to Dzień Matki, a dla mnie Dzień Mamusi.”

          Serdecznie dziękuje wszystkim przybyłym dzieciom oraz ich wychowawczyniom: pani Izabeli Marchel – wych. kl.I, pani Monice Sobkowicz – wych. kl.II oraz Jolancie Winiarskiej – wych. kl.III.


Bibliotekarka :Marzena Wojewoda


ZDJĘCIA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz